Корзина пуста!
Ми чекаємо Вашого дзвінка за телефонами    +38 (097) 210-00-51    +38 (066) 144-10-96
Корзина пуста!

ТОНКІ ПАЛАНТІНИ

Купити жіночий турецький кашеміровий палантин

Тонкі жіночі палантини підходять для поєднання з пальто, піджаками, шубами, курточками, сукнями, спідницями та шортами. Не існує елемента одягу, що погано виглядає у поєднанні з палантином. Залежно від забарвлення він вписується у будь-який стиль від романтичного до спортивного шику.

Купити жіночий палантин означає отримати багатофункціональний аксесуар. Він служить альтернативою шарфам і використовується як головний убір. Аксесуар замінить громіздкі капелюхи та шапки. А якщо на вулиці стихне вітер і стане тепло, його можна зняти, не турбуючись про те, куди скласти, щоб не пом'яти. Палантин не потрібно ховати у сумку, достатньо розправити на плечах чи пов'язати на шию.

Як носити жіночі палантини?

Існує близько 20 способів зав'язування палантина від найпростіших до екстраскладових. У побуті найчастіше застосовують способи у вигляді зав'язування палантина хомутом або накидання його на плечі. 

На цей час у моді оверсайз. Це стосується розмірів палантина (що більший – тим модніший) і способу розподілу на плечах. Бажано, щоб аксесуар створював максимальний об'єм та велику кількість складок.

Купити жіночий палантин можна і як альтернативу верхньому одягові. Аксесуар замінить піджак і зігріє прохолодного літнього вечора. 

Якщо потрібно накинути палантин на плечі та надійно зафіксувати, використовуйте брошку. Правильно зав'язуючи аксесуар та фіксуючи, палантин трансформують у жакет або болеро. Такі речі чудово виглядають із вечірніми сукнями з відкритими плечима.

Для міжсезоння радимо купити кашеміровий палантин та носити його разом із поясом. Кашемір зігріє, а незвичайний спосіб носіння тонкого палантину виділить із натовпу. У комбінації з поясом палантин носять кількома способами:

  • накиньте палантин на шию, розправте кінці з боків і зафіксуйте поясом. Вийде імпровізований жакет.
  • перекиньте палантин через плече та зафіксуйте його поясом. Вийде асиметричний образ. Спосіб підходить для сміливих жінок, готових купити кашеміровий палантин, щоб експериментувати та насолоджуватися незвичайними поєднаннями.
  • Використовуйте палантин, щоб імітувати спідницю або її частину. Для експериментів із трансформацією палантина в спідницю підходять тонкі та легкі палантини. В ідеалі – шовкові.

Палантин – зручна річ та дає великий простір фантазії. Один аксесуар доповнить десятки образів. Старі речі в комплекті з ним виглядають свіжо та невпізнанно. Щоб вибрати відповідний аксесуар, слід звернути увагу на розмір, колір, матеріал та виробника. Інтернет-магазин «Шарфики» в Києві пропонує вам купити турецький палантин, який відрізняє якість і демократичні ціни, і китайський, який відрізняється низькою ціною та великим вибором забарвлень, а також український палантин. Наші клієнти можуть придбати ексклюзивні моделі тонких палантинів та підтримати українського виробника. Асортимент палатинів неймовірно широкий, і будь-яка жінка знайде на сайті аксесуар до душі.

Щоб купити турецький палантин, китайських чи вітчизняних виробників, скористайтесь зручним пошуком на сайті. Запитання, що стосуються палантинів та інших аксесуарів, що продаються на сайті, ставте менеджерам, зателефонувавши за номерами телефоном на сайті.