Корзина пуста!
Ми чекаємо Вашого дзвінка за телефонами    +38 (097) 210-00-51    +38 (066) 144-10-96
Корзина пуста!

ЛІТНІ ХУСТКИ

Літня хустка – символ жіночності та елегантності. Популярність аксесуара не знижується. Стилісти не втомлюються винаходити нові способи її застосування та зав'язування, тому аксесуар не старіє, а залишається в тренді.

Як можна використовувати гарну хустку в літніх образах?

  1. Одягати на голову, щоб захистити волосся та оживити образ. Хустку зав'язують класичним чином, у вигляді тюрбану, голлівудським та циганським методом, як бандану. Всі способи відрізняються тим, що приховують волосся. Пасма захищені від шкідливих сонячних променів, які позбавляють їх природного блиску і роблять ламкими. Рекомендуємо купити хустку літню з легких дихаючих тканин (бавовна, льон, шовк). Тканина має пропускати повітря, щоб не було спекотно. Якщо говорити про стиль, то будь-який із способів зав'язування можна доповнити аксесуарами: брошками та шпильками. Вони додадуть родзинку до образу, «освіжать» стару набридлу хустку.
  2. Використовувати замість обідка. Літня хустка - відмінна заміна обідкам і шпилькам, які збирають волосся. Пасма не падають на обличчя, а зачіска виглядає оригінально. Красива хустка, зав'язана замість обідка, вписується в будь-який стиль одягу. Все залежить від способів зав'язування (“пов'язка”, “знак нескінченності”, “бант”).
  3. Як додаток до зачіски. Літню хустку вплітають у різні види кіс, прикрашають їм гульку, доповнюють хвіст. Хустка – простий спосіб урізноманітнити повсякденну зачіску. Він підходить для зачісок на довге та коротке волосся, для створення романтичних образів, образів у стилі хіпі та пін-ап.
  4. Як браслет або прикраси на шию. Яскрава хустка - чудова заміна біжутерії. Хустка може перетворитися на величезну кількість прикрас. Її зав'язують на руку, пов'язують на шию як краватку або обвивають шию, імітуючи чокер. Цього сезону дизайнери рекомендують усім офісним леді терміново купити літню хустку, щоб носити її під коміром сорочки. У деяких офісах помітні прикраси заборонені, і хустка в цьому випадку – справжній порятунок, а тепер і модний спосіб самовираження.
  5. Для прикраси сумки чи капелюшку. Літня хустка відмінно поєднується із солом'яними капелюшками. Змінюючи хустку та способи її зав'язування, можна пожвавлювати капелюшок і виглядати на пляжі щодня по-новому, хоча на відпочинок ви приїхали з одним головним убором. Сумка за допомогою хустки незвичайно "заграє". ЇЇ можна обвити довкола ручки або пов'язати бантом.

Купити літню хустку в Україні

Гарна хустка – це сотня способів самовираження. Вміло використовуйте можливості аксесуара, не бійтеся експериментів та обов'язково візьміть хустку на відпочинок. Місця в валізі він займає мінімум, але не раз врятує, коли потрібно створити оригінальний образ при мінімумі речей у гардеробі.

Купити хустку літню життєрадісного забарвлення, що відповідає сезону, з дихаючих тканин і за приємною ціною можна в інтернет-магазині «Шарфики». У нас широкий вибір хусток, косинок, парео, шарфів та палантинів на будь-який сезон. Кожна жінка знайде тут близький серцю аксесуар, який стане доповненням до безлічі образів: повсякденних, офісних, вечірніх та пляжних.